O nás

Zažijete pocit naprostého individuálního přístupu, poradenství a pomoci s výběrem nejlepších nabídek a cen! Vysoce nadstadardní 24 hodinový servis se stálou možností kontaktu a návštěvy našich delegátů v jednotlivých destinacích Naše zkušenosti v oblasti cestovního ruchu jsou více jak 20 let. 


Blue Holiday je marketingový portál prodávající výhradně zájezdy cestovní kanceláře Blue Sky Travel. Cestovní kancelář Blue Sky Travel byla založena v červnu 1999, dovolenou a služební cesty pro vás připravujeme tedy již více než 20 let. Naše zkušenosti v oblasti cestovního ruchu jsou ovšem několikanásobné.
Zažijete pocit naprostého individuálního přístupu, poradenství a pomoci s výběrem nejlepších nabídek a cen. Dostáváte vysoce nadstandardní 24 hodinový servis se stálou možností kontaktu a návštěvy našich delegátů v jednotlivých destinacích. Srdečně vás přivítáme v našem showroomu v Loretánské 13 ,Praha 1, kde můžete shlédnout bohatou filmovou a obrazovou dokumentaci vybraných letovisek. Naši pracovníci ,kteří je mnohokrát navštívili, vám osobně poradí, doporučí a zařídí vše, podle vašich preferencí a zájmů. Jsme připraveni splnit všechna vaše individuální přání a představy o dovolené. Proto berte naši publikovanou nabídku jen jako ukázku toho, co můžete požadovat.

V zásobě pro vás máme připraveny další destinace, ubytovací zařízení a služby. Hotely jsme pro vás pečlivě vybírali osobně přímo na místě. Jednotlivá místa nepopisujeme dle dodaných knih a prospektů, ale dle svých zkušeností. Na naše poznávací okruhy cestujete třeba jen ve dvou, mnohdy za lepší ceny než ve skupinách. Nemusíte se obávat, zda váš zájezd nebude zrušen ze strany cestovní kanceláře z důvodu malého počtu přihlášených účastníků. S Blue Sky Travel můžete na poznávací okruh odjet kdykoliv, vyhovíme vašim požadavkům na termín odletu i na kvalitu hotelů.

Další aktivity Blue Sky Travel:

Nejsme jen cestovní kanceláří, ale navíc generálním/výhradním obchodním zastoupením leteckých společností Air Astana (Kazachstán), Air Cairo,  AirMauritius, Croatia Airlines, EgyptAir, flydubai, Jet Airways, JetKonnect, Kuwait Airways a Singapore Airlines pro Českou resp. Slovenskou republiku.
Blue Sky Travel s.r.o., provozovatel cestovní kanceláře, má řádně uzavřenou smlouvu o povinném smluvním pojištění pro případ úpadku podle ust. § 6 a násl. zákona č. 159/1999 Sb. s Českou podnikatelskou pojišťovnou a.s.