Trou aux Biches Resort & Spa *****

Mauricius
Doprava
Letecky
Strava
Polopenze
Cena od
56.480 Kč

Popis

Poznejte romantickou duši ostrova Mauricius

Trou aux Biches Resort & Spa ★★★★★ Poznejte romantickou duši ostrova Mauricius Trou aux Biches je vyhlášený jako ideální hotel pro páry a novomanžele na svatební cestě. Právě zde totiž mohou zažít skutečnou romantiku v kulisách tradičního Mauricia. Hotel se nachází uprostřed palmového háje na severozápadním pobřeží ostrova. Získal si skvělou reputaci díky pravé mauricijské pohostinnosti, přívětivosti a nejvyšší úrovní nabízených služeb. Pětihvězdičkový hotelový komplex, postavený ve venkovském stylu, se vyznačuje tropickou elegancí, pohodlím a zároveň poskytuje dostatečnou intimitu. 

Úžasné západy slunce, které zde můžete sledovat, jsou známé po celém světě. Jednotlivé pavilony a vily jsou zasazeny do tropické zahrady, rozprostírající se kolem jedné z nejúžasnějších pláží na ostrově. Hotel také nabízí volitelný balíček s názvem „Plná penze Plus“. Je k dispozici od 1. listopadu 2011 a zahrnuje jídla a vybrané nápoje po celou dobu obědů a večeří. 

Náš názor 

Hotel Trou aux Biches se nachází ve svěžích zahradách na ostrově Mauritius. Stal se oblíbeným romantickým hnízdečkem pro zamilované páry. Ubytování je možné v apartmánech nebo vilách, které okouzlí svou tropickou elegancí. Resort je unikátní pro svou jedinečnou atmosféru. Nabízí svým návštěvníkům vzdušné otevřené prostory, klid a kontakt s jedinečnou přírodou. Umístění Trou Aux Biches se nacházi blízko vesničky Triolet, na severozápadním pobřeží ostrova Mauricius. Vzdálenost od mezinárodního letiště Sir Seewosagur Ramgoolam: 70 km Od centra hlavního města Port Louis: 20 km Od Grand Baie (nakupování): 8 km